החלקה יפנית

יוסי צוקרן מעצב שיער מזה כ-20 שנה בעל נסיון רב והכשרה במרכזי הדרכה
בארץ ובחו"ל.
מומחה בתחום החלקה יפנית, החלקה ברזילאית ושזירת שיער.
לצידו של יוסי צוות עובדים מנוסה ומיומן אשר יחד איתו דואגים לקהל
לקוחותיהם.

מבצע לחודש נובמבר-דצמבר
על כל החלקה יפנית קבלי מתנה בשווי 300 ש"ח
שמפו+מסכה של חברת יוקוסיסטם

כמה מילים על החלקה יפנית

מידע כללי על החלקה יפנית    תהליך החלקה יפנית    שיטות של החלקה יפנית  למי זה מתאים ?

מידע כללי על החלקה יפנית                                                        לראש העמוד

החלקה יפנית הינה אחת משיטות ההחלקה הפופולאריות והאיכותיות שקיימות כיום. כמו הרבה טכניקות, מוצרים ופיתוחים חדשנים שפותחו ביפן, גם החלקה יפנית מוכיחה את עצמה לאורך השנים כאיכותית ואפקטיבית מאוד. החלקה יפנית שונה וייחודית מיתר שיטות החלקות השיער המוכרות. אם בעבר היו נהוגות שיטות מיושנות ולא תמיד אפקטיביות, הרי ששיטת החלקה יפנית הינה שיטת איכותית וחדשנית. אתם ודאי תוהים - מה הסוד של החלקה יפנית? מה הופך החלקה יפנית לכה מוצלחת ואהודה?

החלקה יפנית היא החלקה הנעשית תוך שימוש בחומרים כימיים. השימוש בחומרים כימיים אינו מזיק לשיער - להיפך! החלקה יפנית משנה את המבנה המולקולארי של השערה, בזכות החומרים הכימיים המוחדרים אליה. גם החלקות שיער אחרות (שהן לא החלקה יפנית) עושות שימוש בחומרים כימיים - מה שונה דווקא בטיפול החלקה יפנית? אם כן, החלקה יפנית עושה שימוש בחומרים כימיים שונים, המותאמים יותר לשיער האנושי, חומרים אשר מעניקים לשיער סגולות בריאותיות, ומשמרים את המבנה המקורי שלו. בנוסף, החלקה יפנית עושה שימוש במגהץ שיער איכותי מיוחד, ששומר על חום קבוע המתאים לשיער הספציפי של המטופל.

  לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית
   
החלקה יפנית לפני        החלקה יפנית אחרי       החלקה יפנית לפני          החלקה יפנית אחרי

תהליך החלקה יפנית                                                              לראש העמוד

אך אין מדובר בטיפול מהיר ומחופף - החלקה יפנית אורכת בין שעתיים לשש שעות, תלוי בסוג וכמות השיער. החלקה יפנית היא תהליך מושקע ויסודי, אשר בשלב הראשון שלו מעצב השיער מאבחן את סוג השיער, ומחליט על פיו את כמות הכימיקלים הנדרשים. אחרי ההחלטה, מתחיל טיפול החלקה יפנית, ומעצב השיער מושח את שיער המטופלת בחומרים הכימיים. אחרי זמן מה, נספגים החומרים בשיער, ומתקיימת שטיפה, חפיפה וגיהוץ של השיער. השלב האחרון - שלב הגיהוץ והמתיחה, הוא השלב העיקרי של החלקה יפנית, והוא דורש דיוק ואורך לא מעט זמן.

יוסי צוקרן הינו מעצב שיער ותיק, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בעיצוב שיער בארץ ובחו"ל עם התמחות של החלקה יפנית. את השכלתו ולימודיו בתחום רכש יוסי במוסדות גבוהים ונחשבים בארץ ובחו"ל, והידע הרב וניסיונו בתחום החלקה יפנית הופכים אותו לאחד ממעצבי השיער המוכרים והמובילים באזור המרכז. אם גם את מעוניינת בטיפול החלקה יפנית - הגעת למקום הנכון!

  לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית
   
החלקה יפנית לפני        החלקה יפנית אחרי       החלקה יפנית לפני          החלקה יפנית אחרי

שיטות של החלקה יפנית                                                      לראש העמוד


החלקת שיער הינה הלהיט של עולם עיצוב השיער בימינו. זהו טרנד שכל הזמן מתפתח יותר ויותר, וממציא לנו תכשירי שיער חדשים שבאמצעותם ניתן לבצע החלקת שיער . ישנם שיטות שונות לביצוע החלקת שיער וכן יש מגוון עצום של מוצרים נלווים להחלקת השיער.  אחת השיטות הפופלריות ביותר של החלקת שיער זו
החלקה יפנית

החלקה יפנית היא שיטה להחלקת שיער שמגיעה מיפן, החלקה יפנית היא שיטה חדשנית להחלקת שיער המשתמשת בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים כימיים וטבעיים המוחדרים לשיער ומחזקים את המבנה הפנימי של השיער. החלקה יפנית משתמשת במכשור טכנולוגי משוכלל ביותר המבצע תהליך של יישור וגיהוץ השיער והחדרת חומרי טיפוח והזנה לשיער שנועדו לשמור על שיער בריא ולתקן את מבנה השיער הפגום. החלקה יפנית היא טיפול מהיר שאינו נמשך זמן רב שבסיומו מתקבל שיער יותר בריא ויותר מטופח. החלקה יפנית מטרתה להחליק את השיער אך גם לטפח אותו ולשקם את המבנה הפנימי של השערות.

  לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית לפני החלקה יפנית  אחרי החלקה יפנית
   
החלקה יפנית לפני        החלקה יפנית אחרי       החלקה יפנית לפני          החלקה יפנית אחרי

 

למי זה מתאים ?                                                                 לראש העמוד

החלקה יפנית מתאימה לקשת רחבה של סוגי שיער מסוגים שונים.
נשים שעברו החלקה יפנית הן נשים בעלות בטחון עצמי רב יותר אשר מרוצות מהמראה החדש שלהן. שיער שעבר תהליך של החלקה יפנית הופך להיות שיער גולש, מבריק ומטופח שמחזיר לאישה את בטחונה העצמי ומעניק לה תחושה של אישה מטופחת בעלת מראה מטופח. אישה שעוברת תהליך של החלקה יפנית כבר לא סובלת יותר מהפעולה היומיומית המתישה של סירוק שיער מתולתל ואינה צריכה להשתמש במכשיר הפן שגרם לה עד עתה לא מעט נזקים, לאחר החלקה יפנית סירוק השיער הוא תהליך פשוט קל ונעים שאינו מלווה בכאבים. אישה שעברה בעבר החלקה יפנית יכולה כעת לסרק את שיערה בקלות ובהתאם לטעם שלה.

החלקה יפנית משתמשת בטכנולוגיות חדשניות ומשוכללות , מומלץ מאוד לבצע טיפול של החלקה יפנית רק אצל מעצבי שיער שעברו הכשרה מקצועית בכל הקשור לטיפול של החלקה יפנית, והם מוכרים כמעצבי שיער שמבצעים טיפולי החלקה יפנית במומחיות ובמקצועיות.

אחד ממעצבי השיער הבולטים בישראל אשר התמחה בשיטות השונות של החלקה יפנית הוא יוסי צוקרן.
יוסי צוקרן מעצב שיער מזה כ-20 שנה בעל נסיון רב והכשרה במרכזי הדרכה בארץ ובחו"ל.
יוסי צוקרן נחשב כיום לאחד המומחים הגדולים בתחום של החלקה יפנית, אצל יוסי צוקרן עובד צוות מנוסה ומיומן שמספקים שירות איכותי ויעיל של עיצוב שיער ללקוחותיהם. יוסי צוקרן החל לבצע החלקה יפנית בשיטת יוקו סיסטם כבר לפני מספר שנים ואצלו תקבלו טיפול ואבחון מקצועי של השיער שיביא לתוצאות איכותיות ומוצלחות של החלקה יפנית. עד היום הגיעו למספרה של יוסי צוקרן מאות נשים שביצעו אצלו החלקה יפנית מוצלחת.

תמונות המקום של "יוסי צוקרן" :

    

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר יוסי צוקרן החלקה יפנית  מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

החלקה יפנית והחלקה ברזילאית יוסי צוקרן. ההסתדרות 125, חולון 03-5563796
אודות  |  סרטונים  |  החלקה יפנית  |  שזירת שיער  |  שאלות למומחה  |  החלקה ברזילאית  |  תמונות המקום  |  צרו קשר


בניית אתרים Copyright © 2001-2023 NetStyle. All rights reserved